Starty
Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej 2020
21 września 2020 · Kamil Stachowiak
Dzisiaj w Słubicach rozpoczynają się 6-dniowe zmagania o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10, 12 i 14! Na Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej wybrało się 13 zawodników naszego klubu! Tradycyjnie już na początku roku szkolnego odbywają się Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej do lat 9, 11 i 13, które są eliminacjami dp przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów! Mistrzostwa, w tym roku, rozgrywane będą w Słubicach (20-26.09.2020). O awans do najważniejszego turnieju juniorskiego w przyszłym roku będzie walczyć 13 zawodników Polonii Wrocław! Opiekę trenerską na zawodach sprawować będą Maciej Świcarz, Mirosław Perdek i Mateusz Dubiński. Do przyszłorocznych Mistrzostw Polski awansują
- W grupie do lat 9 – po 6 najlepszych zawodników,
- W grupie do lat 11 i 13 – po 4 najlepszych zawodników.
Dziewczęta do lat 9 W mistrzostwach startuje 8 zawodniczek, które rozegrają 7 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.
- Rządkowska Kaja
- Rządkowska Lila
Serwis turniejowy – TUTAJ Dziewczęta do lat 11 W mistrzostwach startuje 8 zawodniczek, które rozegrają 7 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.
- Nakielna Natalia
Serwis turniejowy – TUTAJ Dziewczęta do lat 13 W mistrzostwach startuje 10 zawodniczek, które rozegrają 9 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.
- Janikowska Wiktoria
Serwis turniejowy – TUTAJ Chłopcy do lat 9 W mistrzostwach startuje 14 zawodników, którzy rozegrają 9 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.
- Halhoul Kamil
- Dymara Jerzy
Serwis turniejowy – TUTAJ Chłopcy do lat 11 W mistrzostwach startują 21 zawodników, którzy rozegrają 9 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika
- Grobelny Mikołaj
- Janicki Tomasz
- Dymara Tomasz
Serwis turniejowy – TUTAJ Chłopcy do lat 13 W mistrzostwach startuje 14 zawodników, którzy rozegrają 9 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika.
- Nowak Filip
- Madej Marek
- Zimny Jakub
- Latacz Grzegorz
Serwis turniejowy – TUTAJ