Za naszą południową granicą w Czeskich Budziejowicach, w dniach 22-30.06.2017, grało rodzeństwo Pawickich. Jakie wynik końcowe osiągnęli Magda, Ola i Filip?

Zakończył się festiwal szachowy w Czeskich Budziejowicach, na którym startowało rodzeństwo Pawickich. W turnieju open, w którym wystartowało 64 zawodników, grała Magda Pawicka (54 numer startowy), która na dystansie 9 rund zdobyła 3,5 pkt, wygrywając dwie ostatnie rundy. Magda ostatecznie ukończyła zawody na 52 pozycji i zanotowała stratę rankingową w wysokości 20 pkt ELO.

Pełne wyniki – TUTAJ
Wynik indywidualny Magdy – TUTAJ

W turnieju do rankingu 1850 ELO wystartowało 30 zawodników. Filip Pawicki (13 numer startowy) zdobył 5,5 pkt z 9, co wystarczyło na zajęcie 7 pozycji i osiągnięcie sporego zysku rankingowego w wysokości 74 pkt ELO! Startująca w tej samej grupie, co Filip – Aleksandra Pawicka (32 numer startowy), zdobyła 3,5 pkt i zajęła 24 miejsce.